На Рівненщині восьмитисячна профспілка відзначила 38 річницю

Первинна профспілкова організація Рівненської АЕС вчора, 31 жовтня, відзначила 38 річницю. У палаці культури РАЕС в Кузнецовську відбувся захід з нагоди свята. Його родзинкою став концерт Державного академічного Волинського народного хору, який відвідали працівники підприємства та їхні сім’ї. Про це сайту «ВСЕ» розповів голова профкому ВП РАЕС Іван Мельник.

За його словами, кількість членів цієї профспілки постійно збільшується і нині налічує більше восьми тисяч осіб. Зважаючи на це в Кузнецовську з нею рахуються і її поважають. Більше того, вона не лише представляє інтереси працівників перед роботодавцем, а й має у своєму активі вона має спортивний комплекс, басейн, реабілітаційно-спортивний комплекс, боксерський клуб, тир тощо.

- Нещодавно ми закупили тенісні столи, адміністрація дозволила встановити їх у гуртожитку «Електрон». Тож нині виробничники мають змогу там тренуватися. Невдовзі завершується ремонт басейну «Енергетик» і боксерського клубу «Золота рукавиця», - розповів Іван Мельник. – Тож ми не лише представляємо інтереси трудового колективу, а й ведемо культурно-масову роботу.

Нагадаємо, профспілка рівненських «атомників» була заснована ще у 1975 році і об’єднує працівників Рівненської атомної електростанції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.