У Рівному продають пиво зі сміттям

У четвер, 31 жовтня, до інспекції з питань захисту прав споживачів області звернувся рівнянин із письмовою скаргою доволі незвичного змісту. У рівненському магазині він придбав пиво, натомість у пляшці знайшов... порожню пачку з-під сухариків.

- Рівнянин ще 19 жовтня у магазині "Бахус" придбав дві пляшки пива "Бочкове" та пачку цигарок. Прийшовши додому він помітив, що у пляшці знаходиться сторонній предмет. Відкоркувавши її чоловік виявив порожню пачку з-під сухариків, - розповіла сайту "ВСЕ" головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів Тетяна Грищенко. - З цього видно, що дана тара є вторинною, тобто, приміром, придбана у пункті прийому склотари і неналежно підготовлена до повторного розливу пива.

Фотокопія пляшки із "сюрпризом" із заяви скаржника

За словами Тетяни Грищенко, нині інспекція із захисту прав споживачів проводить перевірку постачальника пива "Бочкове" та суб'єкта господарювання, який реалізовав цю продукцію. 

Коментарі

Подобається мені Перша Приватна Броварня, пиво класне, але сам раз перебував у такій ситуаціії. Аналогічно купив пиво у Бахусі, приїхав додому, включив футбол, відкоркував пиво, а там щось незрозуміле. Спочатку подумав, можливо, воно прострочене, але подиввшись на дату зрозумів, що пиво свіже. За допомогою пінцета дістав звідти плівку, якою упаковують цигарки, було огидно, що до цих пір не можуть нормально прослідкувати за якістю упакування пива. Пиво було "Свіжий розлив", вище згаданої пивоварні. Велике прохання слідкуйте за тим щоб нічого такого більше у пиві не з"являлося.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.