Депутат Рівнеради: "Приїхали півсотні "тітушок" і б'ють людей на Басовому куті"

До редакції сайту "ВСЕ" зателефонував депутат Рівненської міської ради Анатолій Чугуєвець і повідомив, що у Рівному, в районі Басового кута відбувається бійка. На площадку, де мала будуватись АЗС (проти якої вже більше року протестують мешканці навколишніх будинків) приїхали невідомі. Розпочалась сутичка з місцевими жителями і, за словами депутата, є потерпілі.

Розпочалось все близько сьомої ранку. 

- Тут на Басовому Куті, де раніше збирались будувати заправку, приїхало десь півсотні "тітушок" і почали бити людей, - розповідав схвильованим голосом депутат Анатолій Чугуєвець. - Одну жінку сильно побили, наразі її забрали до лікарні (розбили голову об асвальт). Бились "тітушки" і зі мною. Здається ці злочинці не рівненські, але одного з них я бачив раніше. Хто решта цих "тітушок" - не знаю, їх мабуть звідкись привезли.

Зараз тут міліція на місті та швидка допомога. Міліцію викликав депутат. Наразі поки обстановка є спокійною. Всі на місцім - і ті хто бився ("тітушки") і інші учасники (потерпілі). Але захоплення вже землі розпочалось.

Зараз на місці події сутички припинені, працюють правоохоронці, беруть покази свідки та оформляють побиття мешканців "тітушками".  На місце події виїхало керівництво міліції Рівненщини на чолі з Василем Лазутком. 

Для участі в атаці на мешканців Басового Кута невідомі привезли одразу кілька автобусів хлопців спортивної зовнішності. Перша партія «тітушок» атакувала палатку на вулиці Федіна, побили декількох мешканців. Як повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук, в атаці брали участь 15 бойовиків. Ще один автобус з бойовиками стоїть поруч у провулку.

- Тим часом я повідомив начальнику громадської безпеки УМВС України в Рівненській області Олексію Лозяну, що в районі «Зоопарку» стоять ще три буси напоготові, - зауважив Олександр Лащук. 

Коментарі

І вдень,і вночі там чергування в тій палатці.Взимку люди гріються буржуйкою,восновному чергують люди похилого віку,бо ж зрозуміло,що всі інші по роботах і т.д.Отож і очевидно,що побили бабусю,певно вона і чергувала тоді там.А особисто я дізналась про те,що там заворушення десь о 7.30-8.00 ранку.Одразу почали викликати депутатів і всіх,кого там треба.Я-жителька Басового кута.
Питання того пана,якісь неадекватні:)

Люблю ваш сайт. Статті так собі. А от коментарі....завжди радують.

Лащук та Чугуєвець ви перелякані брехуни та панікьори. Спереляку хоч не повсирались?)))) http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=47508

Лащук то взагалі лайно , він зі своїми жінками не може дати раду , боргів купа і іще кудись сується , порада Чугуєвцю ти нормальний чоловік і робиш свою справу добре , але для чого біля тебе путається чорнокнижник Лащук ,він же тільки на піар приїздить , а не справу робити , каснись щось ,то сховається відразу , бо ніколи недовів ні одної справи до завершення , тільки писати може

М-да... Кому тут пояснювати... Якщо людина не бачила, що на Басовому Куті півтора року стоїть палатка "Громада проти АЗС", а зараз задає якісь питання, то краще нічого не відповідати. Піди краще почергуй в тій палатці- людей не вистачає. Заодно задаш питання Чугуєвцю і Лащуку , щоб отримати інформацію з першоджерел. Може питання розумніші виникнуть?

Вочевидь ти реально далекий від життя Рівного, раджу не осоромлювати своє ім"я такими, вкрай не розумними, заявами. На Басів Куті місцевий депутат організував гарячу лінію і будь-який мешканець міг би повідомити про те, що невідомі атакують територію громади. У всякому разі хоча б на цьому районі влада оперативно реагує, і відстоює права громадян. Що до Лащука, то він приїхав коли вже все закінчувалося, всю роботу робив Чугуєвець, на власні очі бачів як він викликав міліцію, так що моя тобі порада, мовчи за розумного зійдеш...

Не повірю, що там упродовж року цілодобове чергування. І зимою? Щоночі? Скількох людей?
Однозначно ті, хто зібралися сьогодні зранку, звідкись знали, що сьогодні приїдуть "тітушки"
Звідки?
Тітушки/майбутні власники АЗС/"захисники Рівного" - самі Лащуку повідомили, що будуть атакувати, аби той з Чугуєвцем успіли підготуватися і добряче попіаритися?

Або пишіть свої замовні матеріали по уму, або не ображайтеся на запитання

палатка стоїть там вже більше року там чергують люди

що за брєдові питання? таке може питали лише той, хто не орієнтується у житті Рівного. А ви я бачу орієнтуєтеся, раз знаєте про Герасимчуку. А намати там вже другий рік стоять і люди по черзі чергують

Це повідомлення від 07.58
Поки Лащук подзвонив, поки Чугуєвець подзвонив. Поки все те написали мав пройти якийсь час. Значить побиття людей "тітушками" сталося в 07.00 не пізніше. Може навіть о 06.00.
Запитання:
* це той майданчик на Басовому Куті, який під АЗС вибивав колись (за хорошу мзду) тодішній депутат міськради Едуард Герасимчук нині відомий як самопроголошений "захисник Рівного" та реальний піарщик Червонюка в боротьбі (останнього) за крісло мера Рівного?
* що робили на цьому майданчику люди (місцеві) у таку рань? Чому вони не спали не порали біля худоби? Чому про це нічого не сказано в повідомленні?
* хто поставив там з самого рання палатку? Навіщо?... Може вона там стоїть уже пару тижнів, місяців, років? Чому це не пояснено?
* що в таку рань робили на Басовому Куті Чугуєвець і Лащук?
* що це за цирк вообще ?
* що там робили Чугуєвець і Лащук

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.