У Рівному майже добу на очах у дітей вмирала отруєна собака

На своїй сторінці Фейсбук відома Рівненська журналістка Оксана Юрченко розмістила інформацію про те, що у районі Ювілейного невідомі отруїли дворову собаку, яка майже добу вмирала у страшних муках. Місцеві мешканці підозрюють прибиральницю, яка за їхніми словами вже отруїла не одну собаку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат Рівнеради пообіцяла набити пику зоозахисникам

- Біля собаки лежав шматок недоїденої ковбаси, - розповідає Оксана Юрченко. - Хтось дуже варварським методом бореться з бездомними собаками. Це вже не перший випадок. Інколи труять навіть домашніх собак. Одну ми рятували в складчину півроку. Найприкріше, що великі та агресивні собаки як бігали-  так і бігають, а спокійні, стерилізовані та лагідні собачки, які довіряють людям і йдуть до рук – стають через це самими беззахисними перед людською жорстокістю.

За словами Оксани Юрченко, люди не витримуючи страждань собаки звернулися до ветеринара з проханням присипити пса, проте їм відмовили через те, що нібито такі дії в Україні заборонені.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Ви знаєте, якщо людина добра, здатна любити і співчувати - то вона такою є до всіх, і до тварин, і до людей. Мене особисто просто обурює ставлення деяких рівнян до тварин, які крім "травити і вбивати" нічого іншого й незнають. От через таких людей і варто переживати, адже сьогодні він вб"є собаку, а завтра зірветься на дитині, або жінці. Бо якщо людина вбиває - то зупити це важко. Звісно жертву вона вибирає значно слабшу за себе, таку щоб не могла себе захистити.
Те, що тварини не розмовляють зрозумілою людині мовою, зовсім не одначає що вони німі))) Свої діагнози тримайте при собі

Переважно за собачками і котиками побиваються бездітні одинокі жінки. Часто такі особи мають десь дітей проте з ними не спілкуються, їм взагалі легше спілкуватися з німими тваринами ніж з людьми. Це вже проявляється діагноз. Саме тому попередній дописувач і йому подібні за собаку чи кота ненависно ставляться до людей.

Олеже, судячи із того, що ти написав, хочу запитати лише одне - ти дибіл????

як мені вас шкода!.... важко, мабуть жити таким озлобленим і закомплексованим)))) а щоб ваші діти були в безпеці, то слід за ними дивитися постійно! а ще виховувати в добрі і любові, хоча звідки вам знати що це...своїм висловлюванням ви показали все, що знаєте.

слово "здихає" прибережіть для себе, або собі подібних. Смерть для всіх одна, для всіх живих істот, всі вмирають. І свої "гуманні" принципі теж застосовуйте для себе і своїх рідних, чому ж ні?!

Якщо ви своїх дітей виховуєте в такому ж дусі, то нема гарантії, що коли ви будете "конати", то їм стане вас жаль. Все повертається. Особливо бездушність і байдужість до всього живого.

Задрали ці собаки хай всі виздихають,буде безпечніше ходити дітям

Собаки не вмирають, а здихають. Вмирають люди. А по-друге, якщо несила бачити страждання, а ветиринари не хочуть приспати бідну собаку, то треба цю собаку просто добити, щоб не мучилася. Це гуманно.

Їх травлять клофеліном

жесть...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.