Рівняни знову пікетуватимуть суд

5 листопада 2013 року (вівторок) відбудеться пікет Рівненського міського суду. На засіданні суду власники веукраїнської мережі АЗС будуть намагатись скасувати мораторій до 2020 року на будівництво АЗС по вул. Соборній і Басівкутській.

Місцева влада вчергове приховала від громадськості факт оскарження приватними структурами мораторію. Початок пікету Рівненського міського суду (м.Рівне, вул. Шкільна, 1) о 13 год. 30 хв. Початок суду о 14 год. 00 хв.

- Пропоную всім небайдужим рівнянам долучитись до судового розгляду в якості третьої сторони. Зразки клопотання на участь у справі розміщу у ФБ в понеділок і надам безпосередньо під час пікету, - розповів депутат Рівнеради Олександр Лащук. - Для того, щоб потрапити на судове засідання потрібен паспорт. 24 січня 2013 року Рівнерада прийняла рішення щодо встановлення мораторію до 1 січня 2020 року на будівництво автозаправних станцій по вул. Басівкутській і на вул. Соборній, 420 (рішення внесено О.Лащуком та А.Чугуєвцем). (для пошуку: Рішення №2777 від 24.01.2013 р. Про впровадження мораторію на будівництво автозаправних станцій на вул. Басівкутській та на вул. Соборній, 420). Сьогоднішні події по вул. Басівкутській пов"язані з оскарженням мораторію і судовим розглядом.

Читайте також: 

Рівненська міліція розбирається з "тітушками"

Чотири автобуси «тітушок» атакують Рівне. ФОТО

Депутат Рівнеради: "Приїхали півсотні "тітушок" і б'ють людей на Басовому куті"

Жорстоко побиті «тітушками» рівняни – в хірургії

Як "тітушки" б`ють рівнян. ВІДЕО

Мікрорайон Рівного атакують десятки "тітушок". 28 ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.