У Рівному стріляли по "Клеопатрі"

Як стало відомо сайту чесних новин "ВСЕ", в ніч з 31 жовтня на 1 листопада невідомі обстріляли офіс Агенції Горящих Путівок "Клеопатра".

Для роз'яснення ситуації, журналіст звернулася за коментарем до директора туристичної агенції "Клеопатра" Світлани Шах:

- Напевно деякі туристи вночі захотіли придбати путівку, та прийшовши до нашого офісу наштовхнулись на зачинені двері. Звісно засмутились та вирішили постріляти, - ділиться своїми здогадками Світлана Василівна, - Напевно ж ті самі туристи приходили до нас три неділі тому та обірвали вивіску над вхідними дверима офісу. Можемо лишень припустити, що ці люди дуже люблять подорожувати.

У ході розмови пані Світлана також зазначила, що у зв’язку з цими подіями, у агенції розглядається варіант цілодобової роботи заради задоволення вимог будь яких клієнтів. До слова, на днях у "Клеопатрі" стартує цілодобовий п’ятиденний розпродаж путівок за скандально низькими цінами,що цікаво - одна з куль як раз і була націлена в рекламний банер цієї акції.

Наразі міліція констатувала факт використання пневматичної зброї та зафіксувала пригоду. Ведеться слідство.

Коментарі

62 07 95, 067 362 55 77

Все можливо. В кого є якась інформація з цього приводу, прохання повідомити нам за винагороду. Будемо дуже вдячні. Телефони: 62 07 66, 62 07 66

А можливо, це туристи приходили подякувати за вдалий відпочинок. А можливо, конкуренти, які теж продають путівки по акції.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.