На Рівненщині дубенчани паркуються як "бидло". ФОТО

Журналіст Dubno.com.ua за 10 хвилин роботи став свідком десятка порушень паркування автомобіля в місті Дубно.
В центрі Дубна правила дорожнього руху автомобілісти не поважають. Правила паркування наших водіїв інколи не вкладаються в здоровий глузд. Хтось зупинився посередині дороги і пішов в магазин, хтось зупинився на автобусній зупинці закривши пасажирів вхід в автобус….
Сьогодні публікуємо підбірку фотофактів з центру місту, та відсутності поваги до пішоходів з боку автомобілістів.

Ключові слова: 

Коментарі

Автор статті - Б И Д Л О лох...
Лошара прочитай ПДД, а потім звинувачуй. Придур!

Слухай Гість ти якщо боїшся то сиди тихенько, або якщо тобі всерівно. Антібіотік веде себе як справжнє бидло і йому всерівно на людей. Стосовно то що він може порізати то він справжній боягуз, вміє грати тільки на публіку а сам нічого не вартий, у мене зним був конфлікти і я поставив його в стійло, це слаба та жалюгідна людина. Він зараз дуже під сильним ковпаком. Сидить в своїй аптеці і скоро може залишитись без неї. Але веде себе точно як царьок а сам повний нуль 00000000

Потрібно клеїти наклейки на скло "я бидло, паркуюсь де хочу", як у відомій передачі)

Нет,нужно молчать как ТЫ!!!Это быдло и так уже пешеходов за людей не считает....а представь,что он собьет кого то из твоих близких.....даст ментярам на лапу,а ты в жопе.А ты часом не ХОХОЛ?!Бу-га-га!Украинцы!!!Не будьте равнодушными!!!Надо уничтожать таких малодушных хохлов,и наказывать быдло водителей!Потому что нам наше бездействие и так ДОРОГО выливается!!!!

Дивись щоб вiн тебе не порiзав..."герой"

Антібіотік на Хонді 3150 це точно бидло постійно стоїть біля пішохідного переходу та світлофора і їде під знак "Рух заборонено", йому давно вже потрібно колеса порізати. Це ще те БИДЛО

Але рух по тротуару заборонений, пункт ПДР 11.13 порушення правил є. Рух по тротуару заборонений. Почитайте ПДР вона порушила розташування т\з на дорозі, а саме здійснила рух автомобіля по тротуару.

дааа ... два метра наверное будет

На последней фотографии девушка припарковалась правильно. Автор, правила выучи, а потом ходи и анализируй.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.