Новим начальником УКБ Рівного став викладач

 29 жовтня 2013 року начальником Управління капітального будівництва став Сергій Кушнір. До призначення на посаду працював викладачем у Національному університеті водного господарства та природокористування та був директором приватної будівельної фірми. Повідомила сайту "ВСЕ" начальник відділу кадрів апарату Рівненської міської ради та виконавчого комітету Тетяна Потапчук. 

Попередній начальник УКБ Олег Герман звільнився через погане самопочуття за власним бажанням. Тим часом претензії до роботи чиновника були в керівництва Рівненщини. 

Олег Герман

Голова облдержадміністрації Василь Берташ своїм розпорядженням рекомендував міському голові Рівного Володимиру Хомку притягнути до відповідальності начальника міського управління капітального будівництва Олега Германа.

Причиною цього є порушення фінансової дисципліни, виявлені Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області в ході планової ревізії в управлінні капітального будівництва. Нагадаємо, що інспекція виявила завищення вартості виконаних робіт при спорудженні школи №14.

До речі на посаді начальника УКБ Олег Герман у 2012 році  заробив  61 718 гривень. Що є зовсім непоганою винагродою за роботу впорівнянні з іншими начальниками міськвиконкому

Досье:

Кушнір Сергій Олександрович народився 07 липня 1983 року у Рівному. В 2000 році закінчив Рівненський економіко-правовий ліцей.З 2000 року по 2005 рік навчався в Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю «Облік і аудит» та «Економіка підприємства» і отримав кваліфікацію спеціаліст з обліку і аудиту та магістр з економіки підприємства.
З 2005 року по 2006 рік працював на посаді пошуковця кафедри обліку і аудиту НУВГП. З 2006 року по 2012 рік працював на посаді асистента кафедри обліку і аудиту НУВГП. З 2012 року працює  на посаді старшого викладача кафедри обліку і аудиту НУВГП, - повідомляють на сайті НУВГП

Дисципліни, що викладає: Статистика, управлінські інформаційні системи в аналізі та контролі,  інформаційні системи і технології на підприємстві, автоматизована обробка даних.
Автор 22 наукових та методичних праць.

Коментарі

Це парафія Філіна,брата Каштана.

ГАНЬБА! Хапко з заступниками взагалі ухи поїли....

Хмилецького?

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛСПЕЦБУД ПЛЮС"
Анкета компании | Виды деятельности | Реквизиты | Компания на карте
Общая информация
Адрес М.РІВНЕ ВУЛ. КУРЧАТОВА БУД. 62
Руководитель КУШНІР ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ
Телефон 608575 Бухгалтерские Услуги
FinInCom.ua/Бухгалтерские-Услуги
Ведение Бухгалтерского Учета. Работаем по Договору Обращайтесь!

Його батько директор будівельної компанії "Галспецбуд", тому "лікбез"йому вже провели. Протеже одного із заступників Хомка (не Кульчинської).

Цьому чуваку по ходу один фіг, що таке балка і перемичка. Нехай ДАБК проведе йому лікбез))) Хоча і не здивуюсь, якщо він незабаром очолить цей контролюючий орган???

Чий він протиже? Це жах!

Чи був конкурс на заміщення цієї посади і хто в ньому брав участь?

я з ним робив , але це брєд все життя був бухгалтером а тепер начальник УКБ?

Бухгалтер на посаді начальника управління КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА???????????????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.