Юнак з Рівненщини став срібним призером чемпіонату України

Вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ВП "Рівненська АЕС" Назар Боруцький став срібним призером Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів 1997-98 років народження. Хлопець тріумфував у ваговій категорії до 76 кг. Загалом у змаганнях, які проходили з 25 по 28 жовтня у місті Долина Івано-Франківської області, взяло участь 325 юнаків з усіх куточків нашої країни.

Кузнецовську греко-римську боротьбу на чемпіонаті України представляли четверо спортсменів. Окрім Назара Боруцького, непоганий результат показав Богдан Хомич, який у ваговій категорії до 42 кг став п’ятим. На пристойному рівні виступили Анатолій Дукач (76 кг) і Дмитро Тимощук (50 кг).

Готували юнаків до змагань тренери КДЮСШ ВП РАЕС Леонід Веселовський, Сергій Мартинюк і старший тренер Василь Корнілов. Загалом у секції греко-римської та вільної боротьби Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи РАЕС займається близько 110 дітей віком від 9 до 18 років.

Щороку у червні в Кузнецовську за підтримки ДП НАЕК "Енергоатом", Рівненської АЕС та профспілкового комітету станції проводиться Всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної боротьби пам’яті Валерія Брунька. Про це повідомляє прес-служба Рівненської АЕС.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.