На Рівненщині притягнули до відповідальності шість державних виконавців

Прокуратурою міста Рівне систематично проводяться перевірки дотримання вимог Закону України "Про виконавче провадження" посадовими особами відділу Державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції при виконанні рішень суду про стягнення заборгованостей до бюджету, фондів соціальної спрямованості, заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств обласного центру, а також рішень суду у сфері земельних відносин.  

Так, за результатами проведених у 2013 році перевірок у сфері виконання рішень суду прокуратура міста Рівне внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення п’ять кримінальних правопорушень, два з них - вчинені державними виконавцями відділу ДВС Рівненського міського управління юстиції та кваліфіковані за ч.2 ст. 367 КК України - службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Крім того, в порядку нагляду прокуратурою міста внесено дев’ять постанов про проведення перевірок, за результатами яких начальникові відділу ДВС внесено 11 подань про усунення порушень, притягнуто до дисциплінарної відповідальності шість державних виконавців.  

Завдяки втручанню прокуратури міста Рівне державними виконавцями виконано рішень про стягнення заборгованостей до фондів соціальної спрямованості. Відтак, до управління Пенсійного фонду України м.Рівне, фонду соціального страхування на випадок безробіття стягнуто 2,3 мільйона гривень, у тому числі до місцевого бюджету - 1,1 мільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівного.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.