У рівненській гімназії презентують "Відкритий світ"

У середу, 6 листопада, у Рівному відбудеться презентація ІІ етапу Національного проекту "Відкритий світ". За його результатами, 2000 українських шкіл безкоштовно отримають найсучасніші комп’ютери, цифрові лабораторії та мультимедійні комплекси.

Під час заходу можна буде дізнатися про критерії та умови участі у конкурсі. Фахівці Нацпроекту розкажуть про переваги використання новітніх освітніх технологій, а також продемонструють зразки інтерактивних уроків та електронний взаємозв’язок "Вчитель-учень-батьки".

Презентація розпочнеться о 12 годині в Рівненській гуманітарній гімназії. Річ у тім, що саме в цьому навчальному закладі  на уроках вже використовують сучасне обладнання, яке отримали  за результатом І етапу Нацпроекту.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, національний проект "Відкритий світ" реалізовує Держінвестпроект. Його мета - запровадити в освітній процес сучасні технологій та забезпечити рівні можливості доступу до навчальних програм якнайбільшої кількості школярів незалежно від місця проживання.

У рамках реалізації І етапу проекту цифровим обладнанням та широкосмуговим доступом до інтернету забезпечили 54 навчальні заклади по всій території України. До кінця року проект впроваджуватимуть у 2000 українських шкіл.

 

Коментарі

А Квасилівська школа увійшла в перший етап відкритого світу

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.