П'ять підприємств Рівненщини стали найкращими на Всеукраїнському конкурсі якості продукції

1-2 листопада у Національному центрі культурного та ділового співробітництва "Український дім" відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" та виставка їхньої продукції.

До числа найуспішніших вітчизняних товаровиробників увійшло дев'ять підприємств Рівненщини: ПАТ "Дубномолоко", ТОВ "Клесівський кар’єр нерудних корисних копалин "Технобуд", ТзОВ "Сталь-М", ПАТ "Волинь-цемент", ТзОВ "Укртехнофос", ТзОВ "Арм-Еко", ТзОВ "Річ ленд", ПП "Баффало-Снек груп", ТзОВ "Агрохімпак".

Нагороди переможцям конкурсу вручали високопосадовці, народні депутати, відомі громадські діячі. Святковий настрій усім присутнім створювали дитячі ансамблі, народні творчі колективи та зірки естради, зокрема Ніна та Тоня Матвієнко, Анжеліна Швачка, Іво Бобул.

Цього року серед підприємств Рівненщини п’ятеро здобуло перші місця. Це, зокрема, ПАТ "Дубномолоко", ТОВ "Клесівський кар’єр нерудних корисних копалин "Технобуд", ТзОВ "Сталь-М", ТзОВ "Арм-Еко", ТзОВ "Річ ленд". Лауреатами конкурсу стали ПАТ "Волинь-цемент" та ТзОВ "Укртехнофос", а фіналістами  - ТзОВ "Агрохімпак" та ПП "Баффало - Снек груп".

Ці підприємства тепер мають право наносити знак "100 кращих товарів" на маркування своєї продукції. Також вони увійшли до спеціального щорічного каталогу найуспішніших вітчизняних підприємств.

Головний експерт конкурсу Леся Волошина зауважила: 

-Цього року за підсумками конкурсу Рівненщина стала областю, серед підприємств якої виявилось чи не найбільше переможців - п’ять із дев’яти. Наші підприємства - серед лідерів і в продовольчій, і в промисловій, і у виробничо-техніченій групі. Окрім того, зі слів організаторів та відвідувачів виставки, експозиція підприємств Рівненщини була однією із найкращих. 

Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" - єдиний державний щорічний конкурс, який визначає найкращі зразки вітчизняної продукції. Його організатором є Мінекономрозвитку, а на місцевому рівні - ДП "Рівнестандартметрологія".

Захід відбувається у два етапи - регіональний і загальнодержавний. Кандидатів на звання найкращих товаровиробників від Рівненщини із близько 60 претендентів запропонувала регіональна конкурсна комісія. Потім незалежна група експертів із Сум, Житомира та Львова побувала на цих підприємствах та переконалася у  неупередженості рішення регіонального журі.

Вся представлена на конкурс продукція та послуги оцінювалась за такими критеріями: якість, безпечність та конкурентоспроможність; рівень споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами; наявність стратегії розвитку підприємства; цінова політика; відсутність претензій від контролюючих органів; використання регіональної та української сировини; наявність сертифікованої системи управління якістю; рівень рекламного супроводу; географія розповсюдження продукції тощо. Про це повідомила прес-служба ДП "Рівнестандартметрологія".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.