На Рівненщині відбудеться міжнародний форум з агрологістики

На Рівненщині форум з агрологістики відбудеться вже втретє. Цього разу тематика форуму стосуватиметься в основному фінансування агропроектів. Питання є актуальним, пояснив директор Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександр Осовець. Так, раніше фермерів області турбувало питання пошуків ринків збуту. Аби його вирішити, в області створили бренд "Волинський екологічний продукт", який об’єднав місцевих агровиробників. Власне, він став одним із напрацювань першого форуму з агрологістики.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, сільгоспвиробників цікавить, як залучити гроші на реалізацію власних проектів. Власне, тому на діловий захід запрошують іноземних експертів із цих питань. Вже на сьогодні намір брати участь у форумі з агрологістики мають фахівці з Франції та Польщі.

Тим часом захід відбуватиметься у вже традиційному форматі, який виправдав себе. Спочатку триватиме пленарне засідання, потому ж робота продовжиться під час "круглих столів". Перебіг форуму транслюватимуть в онлайн-режимі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.