На Рівненщині - спалах захворюваності на кір

За інформацією Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області у cелі Цепцевичі Сарненського району серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. з 23 по 28 жовтня було зареєстровано спалах кору, внаслідок якого постраждало 42 дитини.

Станом на 4 листопада усі хворі з легкою формою перебігу захворювання перебувають на амбулаторному лікуванні. Медична допомога хворим надається у повному обсязі.

Головним управлінням Держсанепідслужби у Рівненській області створено групу оперативного реагування з метою розслідування причин виникнення випадків захворювання. В ході епідрозслідування встановлено, що дев'ять осіб щеплено згідно з рекомендаціями Національного календаря щеплень, чотири - не щеплено та 29 осіб не отримали чергового щеплення.

У епіцентрі спалаху триває комплекс протиепідемічних заходів. Зазначені питання перебуває на контролі Держсанепідслужби України.

За дев’ять місяців 2013 року зареєстровано 2155 випадків захворювання на кір, показник захворюваності становить 4,74 на 100 тисяч населення, в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року – 12 102 випадки, показник 26,54 на 100 тисяч населення. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.