Сьогодні рівняни пікетуватимуть міський суд

Сьогодні, 5 листопада, о 13.30 під стінами Рівненського міського суду, що по вулиці Шкільна, 1 відбудеться пікет проти судового процесу, в якому ПП "Агата" намагається скасувати мораторій рівненської міської ради на будування АЗС в межах міста.

Вийдуть пікетувати скандальний суд жителі Басового Кута та Ювілейного, на території яких ПП "Агата" хоче збудувати  заправки.

Читайте також: "Як десятки "тітушок" тероризували Рівне. РЕПОРТАЖ"

Ярослав Гранітний, громадський активіст, керівник Рівненської міської громадської організації Українська Національна Самооборона, запросив жителів мікрорайону Ювілейного  долучитися до пікетування. Завтра вони вирішили вступити в судовий процес як третя сторона.  Як третя сторона долучаються також депутати міської ради і автори мораторію, депутати рівненської міської ради Анатолій Чугуєвець та Олександр Лащук.

На даний момент рівнян підтримують три громадські організації: ГО Українська Національна Самооборона, ГО "Громадський поступ", ГО "Град". Надіємось з часом їх стане більше. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації Українська Національна Асамблея.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Проблема навіть не в заправках, а в наглості забудовника, який порушуючи всі норми, купляючі фальшіві висновки експертиз і не зважаючи на думку місцевих громад хочуть продовжити будівництво. Питання чи потрібні такі сусіди які не рахуються з нашою думкою ?

Треба добре зважити всі за і проти такого будівництва!?Дійсно з одного боку АЗС несуть ряд загроз для життя мешканців масиву.Думаю місцева владжа допоможе розрішити це питання на користь рівнян, і все ж таки зясує чи потрібно дя Басового Кута та Ювілейного заправки!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.