У Рівному гратимуть у Cashflow

8 листопада о 18:30 у Рівному відбудеться тренінг-гра Cashflow. Творцем гри Cashflow є американський мільйонер, тренер успіху, автор знаменитих книг "Багатий Тато, Бідний Тато", "Квадрант грошового потоку", "Керівництво Багатого Папи по інвестуванню" - Роберт Кіосакі.

Гра була розроблена їм для того, щоб люди різного віку і професій, погравши в гру, в безпечному середовищі могли оцінити стратегії свого мислення, навчитися новим методам і тактикам створення пасивного доходу для виходу з "щурячих перегонів" в реальному житті. В основу цієї гри закладені знання найбагатших людей світу про стратегії та способи створення багатства, досягнення фінансової незалежності.

Унікальність Cashflow (кеш Флов) полягає в тому, що гра учасників на ігровому полі є ніщо інше, як відображення їхніх життєвих стратегій. Всі, хто вже зіграли в гру, констатують факт відповідності подій в житті за ігровим столом, і реакцій на них.

Cashflow - проста і наочно настільна гра. Вона не вимагає від учасників спеціальних економічних і фінансових знань. Гравці можуть ефективно відстежити свої життєві стратегії по відношенню до створення і використання грошей, часу, прийняття фінансових та управлінських рішень. Також в ході гри можна проаналізувати, відстежити, відчути внутрішні стратегії по відношенню до людей, які нас оточують. Все це допоможе учасникам тренінгу відстежити і зрозуміти свої сильні та слабкі сторони свого мислення, зрозуміти, як їх можна поліпшити і розвинути до потрібного рівня.

Крім цього у гравців є можливість випробувати нові тактики та стратегії по відношенню до управління особистими фінансами, ведення переговорів.

Коротко технічний опис гри: число гравців за столом становить 5 - 7 чоловік, гра триває три години, що символізує 30 років життя. Загальний час тренінгу близько чотирьох годин, оскільки крім гри відбувається взаємодія гравців між собою і ведучим, обмін досвідом, аналіз результатів гри і опрацювання висновків, які можуть бути для кожного гравця дуже індивідуальні.

Основне правило тренінгу: "ВСЕ ЯК В ЖИТТІ".

 

Ключові слова: 

Коментарі

А коли і де це буде не можна написати???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.