Рівненські військові охоронятимуть Київ

У вівторок, 5 листопада, відбулись урочистості з нагоди переформування 13 армійського корпусу в оперативне командування "Північ".Об’єднання створено відповідно до нового військово-адміністративного поділу держави та призначене для планування і управління застосуванням міжвидових угрупувань військ, протиповітряною та територіальною обороно, забезпечення охорони державного кордону України у повітряному просторі.

Тепер у зоні відповідальності військ оперативного командування "Північ" знаходитимуться 13 областей України та місто Київ.

- Тепер Рівне стане важливим воєнно-політичним центром України. Адже бойовий чисельний склад до кінця 2014 року збільшиться з існуючих 10 тисяч до 42 тисяч військовослужбовців, - розповів виконуючий обов’язки командувача військ ОК "Північ" генерал-лейтенант Ігор Колесник.

Новостворений орган військового управління сучасних Збройних Сил України вбере в себе функції та повноваження трьох органів управління, а саме: управління 13 армійського корпусу, управлінь Західного оперативного командування та Повітряного командування "Захід".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.