Школярі Рівненщини обирають російську мову

Англійська, російська, німецька, французька, іспанська та польська. Одну з цих іноземних мов з вересня почали вивчати п’ятикласники Рівненщини як другу обов’язкову. Таких уроків у них два на тиждень. Загалом найчастіше у якості другої іноземної на Рівненщині обирають російську. Її вивчають у 296 закладах області. На другому місті - німецька. У 143 школах її викладають як другу обов’язкову, а в 113 - як основну.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, англійську як другу іноземну студіюють учні 117 закладів, натомість як основну - 500. А опанувати польську діти можуть не лишень під час шкільних уроків. Зокрема, при Рівненській гуманітарній гімназії функціонує культурно-освітній центр  з вивчення цієї мови. Там займається 158 учнів. А в Сарненському районі дітей вчать за сприяння громадської незалежної організації "Україно-польська дружба".

Натомість у вищих навчальних закладах Рівненщини, окрім викладачів англійської, французької, німецької, російської та польської мов, також готують фахівців, які володіють чеською та словацькою, розповіли в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.