На Рівненщині школяр потрапив в реанімацію через алкоголь

До реанімаційного відділення районної лікарні було доставлено 15-річного мешканця району. Лікарі діагностували у хлопця мозкову кому та отруєння невідомою речовиною.

Встановлюючи можливу причину втрати свідомості хлопця, правоохоронці з’ясували, що кількома годинами раніше потерпілий, разом із своїм однокласником, пропустивши заняття у школі, пішли у затишне місце, де розпили вино домашнього виготовлення з пластмасової пляшки ємкістю три літри (майже наполовину наповнену цим напоєм). Після випитого школярі впали на землю без свідомості. Сполох забили однокласники, котрим було відомо про розпиття товаришами спиртного і які в подальшому намагалися привести останніх до пам'яті. 

-Наразі усі учасники події вже оговтались від того, що трапилось. Діти почуваються добре та повернулися до занять у школі, - прокоментував начальник Радивилівського РВ Віталій Кеда. – Сподіваємося, це послугує наукою для інших, хто несумлінно відноситься до науки та тим батькам, які легковажно відносяться до виконання своїх батьківських обов’язків. А батьки обох підлітків притягненні до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП». Про це повідомляє radyvyliv.net.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.