Кучма у Рівному проведе майстер-клас

8 листопада, у п’ятницю, у конференц-залі готелю "Мир" (м. Рівне, вул. Міцкевича, 32) відбудеться представлення підсумків дослідження "Вподобання та настрої підприємців м. Рівного". Початок заходу о 15:00 годині. 

Дослідження проведено Рівненською обласною організацією Української Асоціації Маркетингу на замовлення агенції комплексного інтернет-маркетингу ITpromo. 

Також всі учасники заходу зможуть взяти участь у майстер-класі для підприємців: "Розвиток інтернет-магазину: від мінімальних витрат до стабільного доходу", який проведе рівненський ІТ-підприємець Олексій Кучма.

Довідка: у 2010 році компанія "Датагруп" – провідний телекомунікаційний оператор на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв’язку – придбала створену Олексієм Кучмою рівненську компанію "ЦІС", яка на той час мала декілька тисяч абонентів і понад 35 км волоконно-оптичної інфраструктури.

У вересні 2013 року О.Кучма отримав державне свідоцтво про реєстрацію свого авторського права на комп'ютерну програму "Платформа для електронної торгівлі ІТFerma".

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.