У Рівному Кімната сімейного читання святкуватиме іменини

6 листопада об 11.00 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться святкування річниці діяльності підрозділу книгозбірні, що обслуговує дітей - Кімнати сімейного читання. Свято для дітей і їх батьків проходитиме у приміщенні Кімнати сімейного читання, 2-й поверх.

У програмі "іменин": постановка казки "Ріпка" за участю дітей та дорослих, конкурс малюнка, весела дискотека, цікаві конкурси та ігри, бульбашковий дощ, святковий торт і одна свічка.

Рівно рік тому обласна бібліотека взяла на себе турботу про організацію в приміщенні книгозбірні простору, де батьки зможуть залишити своїх дітей, доки знаходяться у бібліотеці, або провести з ними час за читанням чи розвиваючими іграми. В результаті була організована Кімната сімейного читання, у якій зібрано книги для дітей та дорослих, а також колекцію ігор для малюків.

Кілька разів на тиждень у Кімнаті проходять заняття для найменших "читачів": "Мама+Я", "Бульбашкові свята", "Засідання клубу "Пузатих мам", "Заходи вихідного дня" тощо.

Для батьків у Кімнаті фахівці з виховання та лікування дітей проводять безкоштовні консультації, гостями бібліотеки  уже були дитячі психологи та лікарі, зокрема дантист. За цей рік новий підрозділ встиг знайти у місті "друзів", які охоче підтримують та відвідують його заходи: двічі на тиждень у Кімнаті проходять засідання громадської організації "Сімейний клуб "Пузата мама". Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.