У Рівному пройде "Ніч інтелектуального кіно"

7 листопада з 19.00 до 21.00 години у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться нетиповий, як на бібліотеку, захід-вечірній перегляд кінострічок під назвою "Ніч інтелектуального кіно".

Ініціатива проведення належить "Інтелектуальному клубу", що організовує свої засідання на базі відділу обслуговування користувачів документами з мистецтва, 3-й поверх.

Молоді люди, члени клубу, вирішили розбавити свої традиційні інтелектуальні дискусії переглядом якісних, мистецьки виконаних кінофільмів, що спонукають до роздумів. Першою стрічкою, яку вони обрали для перегляду виявилася робота іспанського режисера Хуліо Медема "Бентежна Ана".

Це розповідь про жінку у світі чоловіків, про те, як вона шукає шлях до себе, довідуючись, що її життя це продовження життів інших жінок, безкінечна подорож крізь час жіночого начала, в ході якої стираються грані між тим, яку роль вона грає у історіях інших людей: матері, дружини, коханки… Зрештою залишаються просто жінка і чоловік, інстинкти створення і знищення, інь і ян. Фільм чудово вигаданий і знятий, окрім того, у ньому є вкраплення цікавого живопису і якісне музичне оформлення.

В майбутньому, планується продовжувати практику організації вечорів кіно у бібліотеці. Перший кіноперегляд відбудеться у холі 2-го поверху. Вхід вільний. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Коментарі

Вітаю, правельно. Так, тримати!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.