На Рівненщині відкрили нову лісову дорогу

Під час обласної колегії відбулося урочисте відкриття нової дороги лісогосподарського призначення у Більчаківському лісництві ДП "Соснівський лісгосп".

- Ця дорога, окрім, звісно ж, лісогосподарського, має ще й соціальне значення. Дотепер навесні, коли розливалася річка Случ, мешканці села Більчаки мали проблеми з доїздом до села. Нині ж, з відкриттям нової лісової дороги, вони навіть у велике водопілля зможуть дістати до сусіднього населеного пункту, - розповів директор ДП "Соснівський лісгосп" Петро Белюшко.

До речі, з початку року найбільше лісових доріг збудували у Соснівському, Сарненському, Клесівському лісгоспах.

Завдяки збільшенню кількості лісових доріг відбувається розвиток територій,  наголосив голова Рівненської обласної адміністрації Василь Берташ. І додав, що лісова галузь Рівненщини ефективно працює, про що свідчить збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів, зростання соціального захисту працівників лісової галузі краю.

Середньомісячна заробітна платня на підприємствах галузі за дев’ять місяців 2013 року становить 3734  гривні і зросла у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 109 відсотків. Найвищий її рівень у працівників Сарненського, Рівненського, Березнівського лісгоспів.

Також за дев’ять місяців лісогосподарські підприємства області сплатили до зведеного бюджету 50,2 мільйона гривень, що на 5,4 мільйона більше відповідного періоду минулого року. До єдиного соціального внеску перерахували 49,4 мільйона гривень.А це на 2,1 мільйона більше, ніж минулоріч, -повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Цьогоріч збудовано понад 100 кілометрів лісових доріг, висаджено тисячі гектарів лісу, збільшилася середньомісячна заробітна платня, зросли відрахування до бюджетів всіх рівнів, зазначив голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець. Він взяв учать в обласній колегії за підсумками роботи за дев’ять місяців 2013 року. Про це повідомила прес-служба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.