Міліціонери Рівненщини отримали десять нових патрульних авто

Новенькі авто отримали рівненські міліціонери від Міністра МВС Віталія Захарченка. Ключі від десяти "Тойота Пріус" начальникам міськрайвідділів вручили заступник начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС України - начальник інспекції особового складу Богдан Лизогуб та начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко.

-Автомобілі передані тільки для патрульно-постових служб, дякуючи Міністру МВС України Віталію Захарченку, - зазначив начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко. - Ще до кінця року автопарк міліції Рівненщини поповниться транспортними засобами для співробітників ДАІ. Це підвищить матеріально-технічне забезпечення наших підрозділів. Основну увагу ми приділяємо Рівному - чотири транспортних засоби відтепер патрулюватимуть вулиці обласного центру. Крім того, по одній автівці отримали Рівненський райвідділ, Дубенський, Кузнецовський, Здолбунівський, Костопільський та Сарненський міськрайвідділи міліції.

Усі автомобілі оснащені гібридними двигунами, що значно зменшить витрати на пальне.

- Зараз в Україні відбувається технічна модернізація органів внутрішніх справ і нові транспортні засоби - це один із кроків, які в цьому напрямку робить МВС України, - розповів заступник начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС України - начальник інспекції особового складу Богдан Лизогуб. - Нажаль швидко оновити всю інфраструктуру неможливо. Проте в межах наявних можливостей вживаються заходи, спрямовані на те, щоб міліція працювала більш ефективно, щоб потреба громадян у захисті їх прав та свобод задовольнялась якомога більш кваліфіковано та якісно. Про це повідомляє прес-служба СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.