Школярі з Рівненщини зайняли третє місце на Всеукраїнському турнірі з біології

Як повідомляє відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації, нещодавно завершився фінальний етап ХІІ Всеукраїнського турніру з біології. Третє місце на ньому посіла команда Рівненської Малої академії наук, до складу якої входив учень 10 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Владислав Шатало.

Під час турніру Владислава відзначили особливою відзнакою журі - він здобув перемогу у номінації "Містер юний біотехнолог", про це повідомляє zdolbuniv.com

Коментарі

Ти часом не здолбунівчанки Свєткі Ніколіної синок? Іди вчі Тараса напамять шкет малий

Та ні, мій матеріал вони не рерайтили, вони його "скопипиздили" просто забравши останнє речення, посилання звісно "забули") Просто на сайті відділу освіти він взагалі не такий, і якщо вони пишуть "як повідомляє відділ освіти", то нехай і беруть звідти інформацію (а там жах, а не інформація в плані викладу) А то "сайт чесних новин" веде себедуже не чесно.

Ярослав, добре що хоч отрерайтели ваш матеріали, вони то в більшості копірайтом займаються, і даже силок на перше джерело не подають.

Шановні, цей матеріал є рерайтом мого авторства. Ви його здерли із сайту zdolbuniv.com не вказавши при цьому джерело. Якщо ви посилаєтесь на інформацію з відділу освіти, то будьте ласкаві і матеріал звідти беріть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.