Рівненська "Регіна-МЕГУ" поступилася євпаторійській "Керкінітіді"

У домашніх матчах четвертого туру чемпіонату України з волейболу серед жінок у суперлізі рівненська "Регіна-МЕГУ" двічі з однаковим рахунком 1:3 поступилась євпаторійській "Керкінітіді".

У стартовій партії суперниці йшли "ніс у ніс", гості на 2-3 пункти випереджали господарів майданчика. Така крихка перевага тривала до останньої технічної перерви, після якої "Керкінітіда" вирвалась уперед на шість пунктів - 25:19. У другій партії на майданчику можна було побачити гру рівних суперниць, коли на табло практично постійно фіксувався паритет. Тут більше прагнення до перемоги виявили гравці "Регіни" - 25:23.

Третя партія частково була повторенням першої, але тут практично вели рівнянки. Наприкінці сету вони припустились кількох помилок на прийомі та поступились євпаторійкам - 24:26. У четвертій партії після нічийного 10:10 гра в господарів майданчика розладналась остаточно, і гості без проблем виграли 25:14, і в цілому - 3:1.

На початку матчу-відповіді "Регіна" постійно випереджала "Керкінітіду" на один-два пункти та зуміла зберегти цю перевагу - 25:23. У наступній партії вже "Керкінітіда" постійно мала перевагу в чотири-п’ять пунктів - 25:20.

Драматичним протистоянням суперниць відзначилась третя партія: рівнянки, відірвавшись від євпаторійок, не зуміли втримати перевагу, та поступились - 24:26. Переважну частину четвертого сету гості лідирували з невеличким відривом до рахунку 19:19, після якого зуміли досягти перемоги - 25:20, і в матчі - 3:1. Про це повідомляє прес-служба МЕГУ.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.