Платні дороги Укравтодору проходитимуть через Рівненщину

Будівництво платних доріг почнуть у Західній Україні вже наступного року. Укравтодор планує розпочати будівництво одразу кількох платних доріг, які проходитимуть і через Рівненську область.

У 2014 році в Україні обіцяють почати мегабудівництво першої концесійної платної дороги, що веде через Рівне та Львів до польського кордону. Укравтодор оголосить конкурс серед інвесторів на будівництво перших 85 км — від Львова до польського кордону (КПП "Краковець") — давно обіцяного швидкісного автобану.

Також із початку наступного рокуі Укравтодор планує розпочати будівництво відразу шести платних доріг: Львів — Краковець, Львів — Броди, Броди — Рівне, Ульянівка — Сімферополь (через Миколаїв і Херсон), Одеса — Рені (з мостовим переходом через Дністровський лиман) і Дніпропетровськ — Сімферополь (через Запоріжжя, Мелітополь та Джанкой). Ці траси оцінюють майже в 71 млрд грн. Крім того, хочуть будувати платну окружну дорогу навколо Києва.

Ключові слова: 

Коментарі

Просто Київ - Чоп від Львова до Рівного зроблять платним, на утриманні коцесіаторів.Можливо якісь нові розвязки збудуються... Ніхто нової дороги будувати не буде(щоб була альтернатива)...
А от Львів-Краковець давно пора зробити, хай навіть платною...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.