"Рівнеазот" купив обладнання майже на двісті тисяч гривень

Понад 160 тисяч гривень витратило ПАТ "Рівнеазот" на придбання верстатів у цех ремонту енергетичного обладнання.

6 листопада – ПАТ "Рівнеазот", яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF) витратило понад 160 тисяч гривень на закупівлю двох сучасних верстатів.

"Нове обладнання було придбане у рамках реалізації політики керуючої компанії OSTCHEМ, яка направлена на модернізацію підприємства. Верстати виправдали наші сподівання відразу після введення у експлуатацію, оскільки  в рази підвищилася якість ремонту електродвигунів та вдвічі зменшилася його тривалість", – повідомив Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ "Рівнеазот".

Один з верстатів призначений для виготовлення пазових клинків для електричних машин. За допомогою іншого – накладають корпусну ізоляцію жорстких котушок електродвигунів.

"До цього часу пазові клинки електричних машин виготовлялися в іншому підрозділі без спеціального обладнання – це був досить тривалий і складний процес", – розповів Роман Федак, начальник цеху ремонту електрообладнання.

Він додав, що відтепер усі етапи виготовлення клинків (розподіл цілого листа текстоліту на необхідного розміру частини, фрезерування  клина та фрезерування вентиляційних каналів для закріплення обмотки в пазах статорного заліза) відбуваються завдяки роботі одного спеціаліста на новому верстаті.

Що ж стосується верстата для накладання корпусної ізоляції жорстких котушок електродвигунів, то до його появи працівники намотували ізоляцію вручну. Це, зрозуміло, займало чимало часу та людського ресурсу. Завдяки механізації цього процесу вивільнилося багато робочих рук, які нині зайняті над вирішенням інших ремонтних завдань.

"Ремонт обладнання на хімічному підприємстві займає досить важливу ланку. Усі ми розуміємо, що без забезпечення вчасного та оперативного ремонту обладнання задіяного у виробництві добрив, стає неможливим їх випуск, а значить функціонування підприємства. Тому подібні інвестиції не лише доцільні, а  необхідні", – зазначив Олександр Халін, Генеральний директор холдингу OSTСHEM.

За минулий рік в підприємство було вкладено 132 мільйони гривень інвестиційних коштів. У 2013 році сума запланованих інвестицій в "Рівнеазот" OSTСHEM складає близько 126 мільйонів гривень.

 

Коментарі

Вчора в Автограді дядько купив автомобіль за 240 тис. гривень. Оце новина, а не якихось там 160 тисяч!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.