Депутати не можуть потрапити у Рівненську обласну прокуратуру

Депутат Корецької міськради Валентина Топорецька скаржиться на дії працівників Рівненської обласної прокуратури. Зокрема, жінка повідомила про не допуск її на прийом до головного прокурора області.

Валентина Топорецька заявляє: вона має право поспілкуватися із головним прокурором Рівненщини Олександром Черепахою, адже її звернення та скарги належним чином не розглядаються іншими працівниками прокуратури. Зокрема, жінка намагається оскаржити рішення Корецької міської ради, яке, за словами пані Валентини, призвело до незаконного захоплення її майна.

5 листопада Валентина Топорецька спробувала потрапити на прийом до головного прокурора Рівненщини. Однак їй це не дозволили зробити.

- Відповідь, яку я мала отримати з прокуратури на своє звернення у місячний термін, тобто 27 вересня підготували із затримкою. Лише 4 листопада на мою вимогу надали ксерокопію відповіді, у якій виправлений вихідний номер документа. Мені її не надіслали і я сама приїхала за нею, - розповідає пані Валентина. - Виявилось, що відповідь направлена не на мою адресу у Корець, а чомусь у Костопіль. Вони спеціально так зробили, щоб я її не отримала і не могла оскаржити. Вчора я просила її: (старшого прокурора прокуратури області з питань розгляду листів та прийому громадян Ольгу Ящук, - прим.авт.) запишіть мене на прийом до прокурора області. Я маю на це право, бо доручено було Людмилі Мороз (начальник відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури області, - прим.авт.) провести детальну перевірку. До речі, мені сказали, що її вже звільнили. Ця перевірка мала бути із залученням заявників, тобто мене. Нас ніхто не викликав і ніякі пояснення не брав. Людмила Мороз просто дала нам відписку, яку навіть не надіслала. Я хочу пояснити все це прокурору області. Зважаючи на те, що у копії відповіді виправлений вихідний номер документа - її могли просто підтасувати. А сьогодні (мова йде про 5 листопада, - прим.авт.) Ольга Ящук каже, що я не зверталась, хоча зверталась вчора. Вона сказала мені: "Я вас не запишу, ви не маєте права на прийом. Ви маєте відповідь і маєте право тільки на оскарження її". До речі, у мене ще зауваження до підписів, які стоять на відповіді. Думаю, що якщо хтось ставить свій підпис, то там має бути зазначено прізвище та посада цієї людини. А там є просто три підписи. Кому вони належать - не відомо.

Із запитанням, чому Валентину Топорецьку не записують на прийом до головного прокурора, журналіст сайту "ВСЕ" звернулась до Ольги Ящук.

- Я відмовляю, бо у нас є певний порядок. Сьогодні день прийому, у день прийому не записую. Я вас попередила, що я вас записувати не буду, - звернулась до присутньої при розмові з журналістом Валентини Топорецької працівниця прокуратури. - Тому, що у вас не має підстав. Ви отримали відповідь за підписом Присяжнюка Василя Степановича, яку маєте право оскаржити в Генеральну прокуратуру, а не прокурору області.

Разом із Валентиною Топорецькою на прийом до прокурора області намагався потрапити і депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан та депутат Корецької райради Юрій Коробка. Валентина Топорецька вважає, що не можливість протрапити до прокурора Олександра Черепахи – пряме перешкоджання їй як громадянину та депутату. І додає: таким чином керівники прокуратури Рівненщини не можуть дізнатися про порушення їхніми підлеглими прав громадян. Жінка заявляє, що буде скаржитись на працівників прокуратури і якщо її не почують - організує пікет на свій захист.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.