На Рівненщині до початку зими закупили вагони з сіллю

Минулорічні метрові снігові замети вказали на необхідність  ґрунтовніше готуватися до ймовірних надзвичайних ситуацій, акцентував заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Відтак, влада в містах і районах області має співпрацювати з усіма дорожніми організаціями, аби навіть в ускладнених погодних умовах забезпечити доїзди до всіх населених пунктів Рівненщини. 

Загалом Рівненщина вже отримала 29 вагонів солі, на основі якої наразі готують суміші для посипання автошляхів. Також укладені договори з піщаними кар’єрами, тому проблем із запасами піску в області не виникатиме, прозвітували Володимиру Новаку. Йому також доповіли, що зауваження перевіряючих уже врахували у Гощанському та Корецькому районах, втім досі проблемними залишаються Млинівський і Здолбунівський. Заступник голови облдержадміністрації доручив районам і містам терміново надолужити всі недопрацювання та прозвітувати про виконання в триденний термін, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Водночас члени комісії ТЕБ та НС звернулися до військових, аби у випадку сильних снігопадів допомогли розчищати дороги власною технікою, яка працює а базі танків і може пробивати складні метрові перемети. Для їх безперебійної роботи вже готові виділяти пальне з регіонального матеріального резерву, запевнили Володимира Новака. Тим часом надзвичайники розповіли, що вже підготували техніку, яка зможе витягувати автівки зі снігового полону, а також визначили можливі ускладнені ділянки, де за потреби працюватимуть мобільні пункти надання допомоги водіям. Їх, як і торік, розміщуватимуть вздовж головних автотрас, аби люди могли цілодобово зігрітися або ж отримати медичну та іншу допомогу.

Коментарі

В черговий раз дивуюсь прозорливості та мудрості нашої влади. Купити напередодні зими - сіль, наголошую, не цукор, не перець, а сіль, щоб нашим дорогим ветеранам, згідно настановам Президента було зручно ходити вулицями нашого міста, це величезне досягнення і неабиякий результат. Одразу видно - працюють, а не язиками бовтають як опозиція і деякі джинсові сайти з проплаченими матеріалами! Прозвітували і запевнили владу що все добре - народ може спати спокійно, а наш законно обраний Президент працювати далі на благо усіх громадян. Слава Президенту, Слава ОДА!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.