На Рівненщині подорожчало молоко

На Рівненщині зросла закупівельна ціна на молоко. Так, сьогодні за літр молока заготівельники платять селянам 2 гривні 35 копійок, в той час як рік тому ця сума становила 1 гривню 90 копійок. І хоч на кілька відсотків зросли ціни і на молокопродукцію,  все ж на Рівненщині вони нижчі, ніж в середньому по Україні, констатують у департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Аби селяни мали постійний ринок збуту молока, влада створює в області комфортні умови для роботи виробників, які відкривають молокопереробні підприємства на місцях. Так, у Корецькому районі сьогодні таких працює вже два. Загалом молоко в селян закуповує 11 підприємств-заготівельників, і не лише з Рівненщини, а й із сусідніх областей. Проте, саме завдяки місцевим переробникам вдається втримати закупівельну ціну на молоко, відтак, забезпечити прибуток селян.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цінова ситуації не лишень щодо молока, а й вцілому відносно соціальної агропродукції 2013 рік в області стабільний, доповіли першому заступнику голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку.  До того ж баланс між виробниками і споживачами сьогодні кращий, ніж торік. Адже сільгоспвиробники нині реалізовують продукцію за вигіднішими цінами.

Ключові слова: 

Коментарі

Соромно за вас Юріє Володимировичу, адже таку свою бурхливу діяльність ви краще проявилиб як депутат ВР у тих районах де вас обирали люди, які вам щиро вірили і сподівались на допомогу, а не кричати під стінами............

це ти про щорічне зменшення поголівя рогатої худоби?
Прогиб защитан

Завдяки роботі влади на Рівненщині поступово зростають ціни на сільгоспродукцію, це допоможе сільськогосподарським виробникам виробляти більше агропродукції. Це забезпечить продовольчу незалежність нашої держави і дозволить зяйняти гідне місце в світовій спільноті!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.