У Рівному незаконно "живуть" Маша і Ведмідь

У соціальній мережі "Facebook" користувач Юрій Трачук  розмістив повідомлення про контрафакти у Рівному. Повідомлення має наступний вигляд:

"Цей виріб виготовлений у КНР. Нічого спільного з відомими персонажами Маши і Ведмедя він не має. Рекомендую дітям не брати його до рук.

КОНТРАФАКТ У РІВНОМУ: будьте обачні, місцеві заклади торгівлі (як приватні, так і комунальні) реалізують контрафактну продукцію невідомої якості та складу.

Увага! Може бути небезпечно для дітей.

Закупки здійснено, слідчими кримінальне провадження за ст. 176 КК України (незаконне використання авторського права) розпочато".

Довідка. Контрафактні товари — це товари, які містять об’єкти права інтелектуальної власності, ввезення яких на митну територію України чи вивезення з цієї території призводить до порушення прав власника, які охороняються у відповідності до чинного законодавства України і міжнародними договорами, заключеними у встановленому законом порядку.

Журналіст сайту "ВСЕ" зателефонувала до Юрія Трачука з проханням пояснити суть його дописів у соцмережі. Чоловік розповів, що офіційно представляє інтереси товариства "Маша і Медвідь" м. Москви і є його уповноваженою особою в Україні. Також пояснив, що наразі існує багато закупок контрафактного товару, який випущений безконтрольно та без дотримання стандартів якості товариства "Маша і Медвідь". 

У зв'язку із цим були зафіксовані порушення і розпочаті кримінальні провадження. Юрій Трачук розповів, що на сьогоднішній день товариство "Маша і Медвідь" вже подало шість позовів до Рівненського суду про заборону випуску вищеописаних товарів та їхнього вилучення з продажу і подальшим стягнення компенсації за порушення авторського права.

Юрій Трачук зазначив, що впродовж наступних днів планує викладати у соціальних мережах фотографії й з іншими контрафактами.

Коментарі

Ага, так само зі зброєю та наркотою - усе на митницю валіть, блін.. ну люди: усі винні, окрім нещасних підприємців, які ні про що ніколи не в курсі :-)

Рекет в законі.Нехай на митниці контролюють, що ввозити, а не в роздрібних підприємців

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.