Рівненський нардеп: "У Верховній раді буде спекотно"

Сьогодні український парламент розглядатиме закони про лікування Юлії Тимошенко. Гарячий день вже розпочався з пікетів. 

Перед будівлею Верховної Ради  відбуваються мітинги опозиції на підтримку законопроектів про лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко та євроінтеграції України. Серед активних пікетувальників і народні депутати від Рівненщини Юрій Вознюк, Микола Кучерук та Валентин Королюк. 

— Сьогодні буде гарячий день. Причому гаряче буде не тільки в стінах Парламенту, але і за його межами. Нагадаю, відбудеться голосування за ключові закони перед підписанням асоціації, а саме про можливість Юлії Володимирівни виїхати на лікування та автоматично бути звільненою, - пише у Facebook Юрій Вознюк. Про це говорять законопроект Лабунської та законопроект трьох опозиційних сил. Що стосується закону Міщенка (про нього я писав раніше), то ця політична проститутка так і не зняв його з порядку денного. Ми за нього голосувати, точно, не будемо. Через 15 хв розпочнеться. В кого є можливість - слідкуйте.

Тим часом Партія регіонів заявила, що  не підтримає жоден із законопроектів про лікування ув'язнених за кордоном.

Ключові слова: 

Коментарі

Галина Григорівна, чому в такий важливий момент Ви не привели Рівненських членів Батьківщини під стіни Верховної Ради? Вам що заборонив Ваш керівник? Це ганебне явище сталося вперше. Вибирайте, або партія або владна посада. Таке враження що Юлю здають.

Євроентеграція нашої країни це правильний шлях. А відпускати Тимошенко ніби, то на лікування трохі не правильно. Нехай би відшкодувала державі збиткі, а тоді за кордон, хоч лікуватись, хоч відпочивати. А ще, було б добре накласти заборону на будь яку політичну діяльність Тимошенко на території нашої держави!!!!!

Соромно за вас Юріє Володимировичу, адже таку свою бурхливу діяльність ви краще проявилиб як депутат ВР у тих районах де вас обирали люди, які вам щиро вірили і сподівались на допомогу, а не кричати під стінами............

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.