Рівнян просять допомогти зібрати кошти на операцію 20-річному юнаку

Чотири місяці тому цей життєрадісний 20-річний юнак, сповнений сил та великих планів на майбутнє, соліст Заслуженого ансамблю танцю України “Полісянка”, несподівано для всіх потрапив у лікарню. Відмовили нирки.

Діагноз шокував: швидко прогресуючий гломерулонефроит, нефротичний синдром, хронічна ниркова недостатність IV ступеня, пролонгована гемодіалізом, вторинна гіпохромна анемія важкого ступеня. 

Тимофію лише 20 років. Він тільки почав ставати на ноги, закінчив коледж, пішов на роботу, вступив до Львівської політехніки на заочне відділення. Тимофія знають у Рівному ще як соліста Заслуженого ансамблю танцю України “Полісянка” при Міському будинку культури. 

Вже чотири місяці Тимофій перебуває на лікуванні у Рівненській обласній клінічній лікарні. Батьки та лікарі робили все можливе, щоб не допустити розвитку важкої недуги. Але нирки відмовили. 

Тепер, щоб продовжувати життя, необхідно постійно проводити штучний гемодіаліз (штучна нирка). Але це не дає можливості жити повноцінно - людина, яка перебуває на гемодіалізі, змушена проходити процедуру тричі на тиждень за місцем проживання.

Батьки Тимофія надіються на пересадку донорської нирки, вартість якої  50 тисяч доларів. Самостійно зібрати такі кошти вони не в змозі, адже донорська нирка може з'явитися у будь-який момент і треба бути готовим до цього. Крім того, попередньо треба провести дороговартісне обстеження.

Тож батьки Тимофія звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу.

Переказувати кошти можна на р/р у ПриватБанку: 29244825509100
МФО: 305299
ЗКПО: 14360570
Номер картки: 5168 7572 0433 2748
Кисіль Тетяна Олександрівна
Тел. 096 451 43 55 

Ключові слова: 

Коментарі

там нижче вказано номер картки. А ви намагались перекинути на розрахунковий рахунок

"Уважаемый клиент, перечисление средств на счета 29244825509100 в Приват24 запрещено. Приносим извинения за предоставленные неудобства. "
Що це значить??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.