Рівненщину забезпечать вакциною від кору

На брифінгу заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Думановська розповіла, що вже до кінця тижня батьки можуть щепити 180 дітей, а до 15 листопада в область надійде 28 тисяч 450 доз. Централізоване постачання передбачене згідно з наказом профільного міністерства від 12 червня 2013 року.

Читайте також : "На Рівненщині - спалах захворюваності на кір"

Відтак, медики наполегливо рекомендують батькам щеплювати малюків, оскільки це найкраща профілактика від інфекційного захворювання. Адже саме відмови стали головною причиною епідемії в Сарненському районі. Там на кір вже захворіли 450 дошкільнят і учнів, з яких майже 300 дітей не вакциновані, розповів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Бойко. Загалом в області зафіксовані чотири тисячі відмов батьків від профілактичних щеплень. Більше половини з них - у Сарненському районі.

Водночас, за твердженнями медиків, імунізація дозволяє якщо не вберегти малюка від захворювання, то однозначно полегшує його перебіг. Вони також запевнили, що в Сарненському районі нема ускладнених випадків.

Крім того, аби локалізувати спалах епідемії кору, дотримуються чітких протиепідемічних заходів. У медзакладах облаштували окремі входи для хворих і здорових дітей, аби обмежити їх контактування. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, спеціальна комісія вивчає можливість продовження канікул для школярів.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.