Рівненському нардепу Юрію Вознюку поскаржились на кладовище

Минулий тиждень народний депутат Юрій Вознюк провів на виборчому окрузі. Окрім прийомів у Рівному, Корці, Острозі, Юрій Вознюк зустрівся з мешканцями селища Клевань Рівненського району та села Тучин Гощанського району.

На зустріч у Клевані зібралося близько 30 мешканців селища. За допомогою звернулась, зокрема, родина спортсмена-інваліда Романа Дмитрука. До речі, нещодавно хлопчик взяв участь у змаганнях з тхеквондо, де отримав медаль за мужність. Його інвалідний візок потребує заміни або принаймні ремонту. Оскільки ані коштів на новий, ані кваліфікованого спеціаліста з ремонту батьки не можуть знайти, тому звернулись до Юрія Вознюка.

Ще одна проблема стосується кладовища селища. Наразі в селищі з восьмитисячним населення є три кладовища, причому фактично діє лише один з них, решта два – законсервовані вже декілька років. Більше того, єдине діюче кладовище знаходиться в так званому Клевані-другому, відтак у мешканців Клеваня-першого немає фізичної можливості туди дістатися. Як зазначили у прес-службі народного депутата, неодноразове звернення до місцевої влади щодо виділення земельної ділянки під нове кладовище не увінчалось успіхом.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.