У Рівному "комуністи" віддали честь річниці Жовтневої революції. ФОТО

Сьогодні, 7 листопада на майдані Незалежності представники та прихильники Комуністичної партії України відсвяткували річницю Великого Жовтня.

Близько сотні рівнян зібрались на майдані щоб вшанувати річницю Великої Жовтневої соціалістичної республіки. Організатором дійства виступила Комуністична партія України. На події були присутні в основному люди старшого та пенсійного віку.

Довідка. Жовтнева революція - одна з найбільших політичних подій в XX столітті, яка вплинула на хід Російської революції, яка відбулася у Росії в жовтні 1917 року.

У результаті Жовтневої революції було повалено Тимчасовий уряд і до влади прийшов уряд, сформований II Всеросійським з'їздом Рад. Абсолютна більшість делегатів якого склали більшовики - Російська соціал-демократична робітнича партія (більшовиків) і їх союзники ліві есери, Підтримали їх національні організації, невелика частина меншовиків-інтернаціоналістів та деякі анархісти. 

Фото: "Люблю Рівне".

Ключові слова: 

Коментарі

От комуністи ніяк не вгамуються, аби пропіаритись. Вже і держава друга і прапор другого кольору, а їм все революція в голові, ні щоб роботою зайнятися.

Дежавю. Просто, без слів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.