ДАІ Рівненщини приділись особливу увагу п'яним водіям

За десять місяців поточного року на дорогах Рівненської області зареєстровано 303 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 80 осіб загинуло та 362 отримали травми різного ступеню важкості.

У рамках десятиліття дій з безпеки дорожнього руху в період 2011-2020 років проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 11 по 17 листопада 2013 року, в Україні проводиться Національний тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є донести масштабні проблеми безпеки дорожнього руху до українського суспільства, а також стимулювати дії направлені на усунення основних факторів дорожнього ризику на дорогах.

Тиждень безпеки дорожнього руху - як цей захід відбуватиметься на Рівненщині, розповідає заступник начальника ВДАІ УМВС України в Рівненській області Ігор Жуковський.

— Особлива увага в області буде звертатися на виявлення та припинення  грубих порушень Правил дорожнього руху, які призводять до скоєння дорожньо-транспортних пригод, а це керування транспортними засобами в стані сп’яніння, перевищення встановленої швидкості руху, недотримання дистанції та порушення правил маневрування, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил дорожнього руху пішоходами. Також буде звертатися увага на порушення водіями правил користування ременями безпеки та мотошоломами, що є супутньою причиною важкості дорожньо-транспортних пригод. Окрім цього, в даний період працівники Державтоінспекції проведуть ряд оперативно-профілактичних заходів, таких як "П’яний за кермом - злочинець",  "Безпечна швидкість", "Пішохід" та інші.

Якщо впродовж Національного тижня безпеки дорожнього руху всі його учасники в Україні не порушуватимуть Правила дорожнього руху і поважатимуть один одного, можна буде стверджувати, що цей тиждень приніс перемогу правопорядку на дорогах і зберіг не одне життя, - зауважив Руслан Панасюк з прес-служби ВДАІ УМВС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.