Кульчинська очолила "Батьківщину" Рівного

Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська стала в.о. голови міської організації партії "Батьківщина". Про це вона офіційно повідомила журналісту "ВСЕ" на сесії Рівнеради. Однак за коментарями порадила звертатися після 17:00 або в обідню перерву, адже в робочий час немає права займатися партійною діяльності.

Перед сесією Галина Кульчинська роздала депутатам лист, у якому організація зобов'язує депутатів голосувати за зміни до регламенту Рівнеради.

Ключові слова: 

Коментарі

Це не маразм, це діагноз... З такими "керовніками" як Кучерук, Кульчинська та й більшістю депутатів від "Батьківщини" вони і надалі будуть брехати виборцям, а самі тишком-нишком намагатись утриматись у владних кабінетах. Це проект Яценюка-Турчинова.

А хтось ще казав, що Батьківщина - то опозиція:))) виходить, вони тепер одною рукою крадуть, а другою - протестні стяги тримають?:)) Дійсно, маразм в рядах колишнього Б'юту сильнішає з кожним днем...

Стало відомо що Кульчинська під час роботи сиділа в залі і керувала своєю партією. Отак вона розділяє роботу в опозиції і у владі. Так може тільки колишній керівник ідеологічного відділу горкома к омсомолу.

Дійсно результат на лице, читайте ЧЕТВЕРТУ ВЛАДУ " Рідна фірма племінника заступника рівненського мера за 2 мільйони ремонтуватиме дороги " Цей заступник голова Батьківщини Кульчинська. Добре жити в опозиції і бути заступником.

Проте результат, як кажуть, на лице. Очолила Кульчинська міську "Батьківщину" і фракція проголосувала за поіменне голосування.

До чого тут брат? Незабріхуйтеся. В Батьківщині всі такі опозиціонери при владі?

А ти,БОТ,запитий у брата,після того,як він отримає премію у неї.

Тепер відкрилося справжнє лице Батьківщини. Вони стільки років будучи при владних посадах брешуть людям що вони опозиція. Заступник міського голови це опозиція?

Цікаво, як Г. Кульчицька буде працювати у владі будучи опозиціонеркою. Нічого не робитиме - піде з заступників мера, принесе користь людям - не зрозуміють "білосердешні". Ось і питання - бути чи не бути!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.