Бюджет Рівного поповнився на 26 мільйонів

В область надійшли дотаційні кошти з держказни на заробітну плату працівникам бюджетних установ. 57 мільйонів 300 тисяч гривень вже розподілили між районами та містами обласного значення. Найбільшу суму, а це понад 26 мільйонів гривень, перерахували в бюджет Рівного.

Ці гроші спрямують винятково на оплату праці медиків, освітян, фахівців сфери соціального захисту та культури. Втім лише за рахунок держкоштів повністю зняти питання дефіциту не вдасться, зауважив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Відтак, він доручив, аби в районах і містах також працювали над пошуком резервних коштів. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

та невже?) от до 15 числа має аванс бути і далі знову зарплата і кажуть, що знов затримають, може й навіть на місяць...Уряд ці гроші ВКРАВ просто в казначейства, тому і нема грошей!

Ну от і вирішилось питання з зарплатами.. Влада розібралась - і це добре. Надіємось, що і надалі ситуація буде постійно під контролем уряду, як воно є сьогодні.

Тільки два стимули примушують працювати людей: бажання заробітної плати і боязнь її втратити. Заробітна плата – мірило поваги, з яким суспільство ставиться до даної професії.

На гроші освітян і медиків зробити ФК?
мдааа...
давай продамо твою квартиру і зремонтуємо пару рядів Авангарду?)

Можна фк зробить яка буде виступати в 2 лызы

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.