Громади Рівненщини змагатимуться за 50 тисяч

Відбулось засідання конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, на якому оголошено про початок конкурсу. Кінцевим терміном подання заяв на участь у конкурсі встановлено 1 березня 2014 року.

 У 2014 році один проект максимально зможе отримати з обласного бюджету 50 тисяч гривень. Але конкурс проводиться лише за умови співфінансування, тобто кошти на реалізацію проектів виділяються з бюджетів районної (міської), сільської (селищної) та обласної рад. Тому, відповідно до рішення конкурсної ради, проекти повинні передбачати власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі у розмірі не менше 30% від загальної вартості проекту.

Також конкурсна рада встановила пріоритетні напрямки: розвиток підприємництва, енерго та ресурсозбереження (окрім проектів, у яких заміна вікон, дверей на металопластикові складає понад 10 тис.грн), розвиток туристичної діяльності, удосконалення механізмів охорони довкілля, організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню, реформування системи житлово-комунального господарства, удосконалення системи благоустрою населених пунктів.

Тож усі громади сільських, селищної, міської рад Здолбунівщини можуть долучитись до написання проектів з можливістю отримання коштів співфінансування важливих місцевих потреб, пише zdolbunivcity.net

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.