У Рівному відкрилась нова піцерія . ФОТО

На Проспекті Миру,19 святкує своє відкриття нова піцерія "Riposo". 

Найкраще та найщиріше, що можна подарувати людині – це відпочинок. У піцерії "Riposo" такі подарунки гостям робитимуть щодня, навіть сама назва повідомляє про це - "riposo" з італійської перекладається – відпочинок, релаксація.

Головною стравою у даному закладі звичайно є піца. Готують піцу на будь-який  смак та вподобання: у  17 видів піци трьох розмірів: міні (22 см), стандарт (30 см) або мега (50 см). Окрім того, можна обрати наповнення до піци на свій смак.

- Готуємо піцу  дотримуючись усіх італійських вимог та секретів – розповідають кухарі "Riposo". – Для своїх гостей, окрім піци, ми пропонуємо і ряд інших страв, які готуємо із кращими секретами кулінарії.

Відпочити у піцерії можуть і діти. Для них адміністрація закладу облаштувала спеціальний столик із розмальовками. Така забавка сподобається кожному маленькому відвідувачу.

Не обділили увагою і дорослих. У меню піцерії - кращі страви італійської кухні, широкий асортимент напоїв та вишукані десерти. Обов’язково варто спробувати шоти-залпові коктейлі, які  готуватиме відомий бармен Рівного.

Графік роботи піцерії "Riposo" - з 11:00 до 22:00 без перерви та вихідних за адресою: Проспект Миру, 19

Що є цікавим – адміністрація приймає замовлення на корпоративи. Замовлення можна здійснити за телефоном: (0362) 633-877

 

Ключові слова: