Після підписання Угоди з ЄС авіаквитки подешевшають

Текст Угоди про спільний авіаційний простір з країнами Євросоюзу узгоджений. Тривають процедури підготовки документа до підписання. Україна очікує на суттєві зміни на авіаційному ринку, адже досвід європейських країн, які приєдналися до цього процесу, говорить про можливе зниження тарифів та суттєве розширення географії польотів. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням навіце-прем’єр-міністр Олександра Вілкула.

- Держава зацікавлена у створенні максимально комфортних та прийнятних умов для громадян під час користування авіаційним транспортом. Адже коли напрямок використовується одним перевізником, у нього виникає спокуса зіграти на підвищенні тарифів, а коли на ринку існує здорова конкуренція, перевізник буде вимушений приваблювати пасажира низькою ціною квитка та якісним наданням послуг», - сказав Олександр Вілкул.

Одним з головних аспектів Угоди про САП є зняття обмежень, які поки що існують між Україною та європейськими країнами. Підписання документа та приєднання України до вільного авіаційного простору, за словами віце-прем'єр-міністра, фактично створить додаткові можливості щодо відкриття рейсів за новими напрямками як для українських, так і зарубіжних авіакомпаній, та надасть пасажирам можливість зробити вибір.

Зняття обмежень щодо доступу до ринку – це лише один з важливих аспектів, які обговорювалися у рамках Угоди про САП. Саме через необхідність детально опрацювати усі сфери взаємодії: питання, пов’язані з екологією, безпекою польотів, авіаційною безпекою, було проведено 8 раундів переговорів. У результаті практично усі сфери, де задіяний авіаційний транспорт, увійшли до документа.

Системна робота проводиться і в інших напрямках, зазначив Сергій Коршук. Так, торік Україна та Росія домовилися про те, що між країнами немає жодних обмежень щодо кількості та частоти перевезень, а також щодо кількості перевізників. Фактично, сьогодні авіаперевізник відповідно до умов ринку самостійно визначає частоту та вартість перельотів, самостійно оцінює власні можливості, аналізує, який продукт він може запропонувати користувачу, і вже після цього визначається, буде він здійснювати польоти за цим напрямком чи ні. За такою схемою Україна співпрацює з Італією, Іспанією, ОАЕ та Грузією. Близькі до завершення домовленості з Ізраїлем.

- Авіакомпаніями сьогодні проводяться усі необхідні підготовчі роботи для польотів до США та Канади. Справа в тому, що трансатлантичні рейси – досить дорога справа, і до цього питання потрібно підходити дуже зважено. Проте компанії налаштовані оптимістично, і я думаю, що найближчим часом такі рейси будуть відновлені. Дуже важливо, що після подій з компанією «АероСвіт» нам вдалося у такий короткий термін відновити рейси та пасажиропотоки. – додав Олександр Вілкул.

Коментарі

Все, тобто реально все!!!! http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2013/11/8/7001672/ Путін найвливовіший у світі, а ми раби його.

Все, тобто реально все!!!! http://www.pravda.com.ua/rus/arti Путін найвпливовіший у світі і крапка. cles/2013/11/8/7001672/

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.