Кияни купують рівненську картоплю

Збір картоплі та овочевих культур в області завершили. Тим часом значну частину врожаю вже вдалося реалізувати. Так, в овочесховищах сьогодні залишилося всього 4,3 тисячі тонн картоплі та 6,4 тисячі тонн інших овочів, доповіли першому заступнику голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку. Частину врожаю закупили бюджетні установи краю. А овочі, що лишились у сховищах, в основному, призначені для продажу в інші області та на столичному оптовому ринку.

Водночас ціни на більшість продовольчих товарів у регіоні сьогодні нижчі середніх по Україні. Так, у той час, коли в деяких областях картопля дорожчає, на Рівненщині навпаки  ціна на неї падає, - зазначили у прес-службі Рівненської ОДА.

Тим часом, аби краяни могли зробити запаси на зиму, лише в жовтні організували 192 ярмарки. Продукцію привозили як місцеві агровиробники, так і фермери з сусідніх областей. Таким чином вдалось реалізувати понад 2,5 тисячі тонн овочів за ціною, прийнятною і для виробників, і для споживачів. Зрештою, фермери за свій врожай лише на ярмарках вторгували більше 17,5 мільйона гривень. Продукцію на таких виїзних торгах міське населення зазвичай розкуповує за кілька годин. Тож сільськогосподарські ярмарки в області проводитимуть і надалі, резюмував Анатолій Юхименко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.