Ще 25 дітей з Рівненщини потрапили в лікарню з підозрою на кір

Станом на 09.11.2013 року у Сарненському районі хворіє на кір 86 осіб, із них 81 дитина. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ перебуває 13 хворих, із них 8 дітей. Інші лікуються амбулаторно.

За інформацією Держсанепідслужби у Рівненській області, за останню добу з підозрою на кір звернулось 26 осіб, із них 25 дітей.

По с. Цепцевичі за останню добу захворіло 12 дітей, із них 1 – школяр. На даний момент у С. Цепцевичі хворіє 22 дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині - спалах захворюваності на кір

Всього із 23.10.2013 року у ЗОШ с. Цепцевичі на кір захворіло 57 школярів. При проведені епідрозслідування встановлено, що серед захворілих 44 школярів у віці 5 – 9 років та 13 у віці 10 – 14 років. Серед захворілих лише 17 осіб щеплені згідно календаря, 5 дітей не щеплені, а 35 дітей не отримали чергового щеплення проти кору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині збільшилась кількість хворих на кір

Вірусологічною лабораторією ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» було досліджено матеріал від 12 осіб (з них 4 школяра із с. Цепцевичі) та виявлено антитіла класу Ig M до вірусу кору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненщину забезпечать вакциною від кору

Всього від початку року у Сарненському районі було зареєстровано 608 випадків захворювань на кір, у т.ч. 556 випадків серед дітей. З початку року на стаціонарному лікуванні перебувало 156 осіб, в т.ч. 121 дитина.

У Сарненському районі 7 листопада 2013 року проведено засідання районної комісії з ТЕБ та НС, прийнято рішення про продовження канікул у навчальних закладах району до 16 листопада 2013року та виділення коштів на проведення протиепідемічних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни проти вакцинації

Станом на 07.11.2013 року у Сарненському районі від початку вересня було зареєстровано 559 випадків захворювань на кір, у т.ч. 507 випадків серед дітей, у т.ч. 315 у школярів. З початку року на стаціонарному лікуванні з цього захворювання знаходилось 153 особи, в т.ч. 118 дітей.

Станом на 07.11.2013 на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ з попереднім діагнозом «Кір» знаходиться 10 осіб, у т.ч. 6 дітей.

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо діти перехворіють, то у них залишиться імунитет проти цієї хвороби на все життя. А від прививок проти корі- тільки ослабне у дитини імунитет. а сама прививка протримає організм в захисті не довго З часом прививку потрібно обновляти. Молода мама, яка перехворіла кором, передасть через плаценту імунитет новонародженій дитині. А штучний -не передасться. таку інформацію я прочитала в одній з англійських газет, яка бореться проти прививок і бізнесу , який на цих прививках організований.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.