Рівненська Держсанепідслужба дозволила пити квасилівську воду

У деяких ЗМІ була оприлюднена інформація з приводу заборони використання питної води  органами Держсанепідслужби у “селі Квасилів Рівненської області” .

Головне управління Держсанепідслужби у Рівненській  області спростовує цю інформацію: відомості щодо заборони органами Держсанепідслужби використання води в населеному пункті, в тому числі у криницях не відповідають дійсності.

Держсанепідслужба повідомляє, що за результатами виробничого лабораторного контролю, який здійснювався “Рівнеоблводоканалом” та ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр” якість води у досліджених зразках квасилівської води протягом поточного року відповідала вимогам “Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною” .

На сайті ЧАС .UA  з посиланням на ZIK була оприлюднена інформація з приводу заборони використання питної води  органами Держсанепідслужби у “селі Квасилів Рівненської області” .

Головне управління Держсанепідслужби у Рівненській області повідомляє, що у Квасилів  забезпечений системою централізованого господарсько-питного водопостачання та обслуговується  ВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”.

За результатами виробничого лабораторного контролю, який здійснювався “Рівнеоблводоканалом” та ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр” якість води у досліджених зразках протягом поточного року відповідала вимогам “Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною” .

Відомості щодо заборони органами Держсанепідслужби використання води в населеному пункті, в тому числі у криницях не відповідають дійсності.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.