Рідна фірма племінника заммера Рівного виграла тендер на ремонт дороги

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 29 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» на капітальний ремонт доріг у селищі Мізоч Здолбунівського району. Вартість угоди складає 2,23 млн грн. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» із посиланням на  «Вісник державних закупівель».

Роботи фінансуються з місцевого бюджету і мають бути виконані до грядня 2014 року.

Дорожні покриття очистять і покриють асфальтобетоном, оновлять люки, поставлять дорожні знаки, зроблять розмітку, облаштують з’їзди.

Власником «Укрбудреммонтаж інжиніринг» до серпня 2011 був Гордій Гордійчук – племінник заступниці мера Рівного Галини Кульчинської  і працівник управління освіти і науки Рівненської ОДА. Сама ж Кульчинська заявляє, що вже багато років не спілкується з племінником «у силу різних сімейних обставин».

У 2012 році власником фірми став Вадим Сак з Луцька, на нього ж переоформили й іншу фірму Гордійчука – ТОВ «Інформаційно-консалтингова група».

З часу заснування «Вісника державних закупівель» фірма «Укрбудреммонтаж інжиніринг» отримала підрядів на 44,59 мільйонів гривень.

Єдиним конкурентом на торгах з різницею 4,5% було Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг.

Коментарі

УБРМІ власник (реальний) Юра Фалко йшов на вибори від Сильної України Тигіпка,

Вона тепер голова опозиції тому спілкується тільки з Хомком і Берташем. Болото БЮТівське думає що знов обдурить Рівнян.

То пані Кульчинська по її словах взагалі зі своїми родичами не спілкується, не по питаннях землі, не по питаннях доріг, от яка родичененависниця :)

Кульчинська зажди говорить що не спілкується коли журналісти когось зловлять на гарячому. Тепер Вона неспілкується з своєю фракцією в міській раді. Бо ті погоріли на землі, до капусти Вона також не причетна , по зловживанням з отруйним маслом Вона також нічого не знала. А племінику повезло без її сприяння, просто щасливчик по житті.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.