Рідна фірма екс-директора облавтодору поремонтує дорогу на Рівненщині

Служба автомобільних доріг у Рівненській області 28 жовтня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Луцькавтодор-Сервіс» на поточний ремонт ділянки дороги Рівне – Тайкури – Оженин. Вартість угоди складає 5,29 мільйони гривень. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» із посиланням на «Вісник державних закупівель».

Йдеться про ділянку дороги Рівне – Тайкури – Оженин, відрізок км 10 + 500 – км 13 + 100, що біля села Порозове.

Роботи фінансуються з держбюджету і мають бути проведені протягом жовтня 2013 – червня 2014 року.

Планується прокласти труби, влаштувати водовідвідні канави, насипати дорожнє покриття зі щебеню, зробити два з’їзди в поле.

Фірма «Луцькавтодор-Сервіс» входить в групу ЛАД Юрія Ольхового, котрий у 2009-2010 роках очолював Службу автомобільних доріг у Волинській області. «Луцькавтодор-Сервіс» був заснований як дочірнє підприємство фірми «Луцькавтодор», до складу власників котрого до 2011 році входив Юрій Ольховий.

Наразі, за даними SMIDA, Ольховий часткою в компанії не володіє, однак є головою наглядової ради.

Саму дочірню фірму в 2007 році перетворили на товариство з обмеженою відповідальністю, а в 2011 - перереєстрували з «Луцькавтодору» на Олексія Юрчука. За останні п’ять років «Луцькавтодор» виграв тендерів на 346,78 мільйонів гривень, а «Луцькавтодор-Сервіс» – на 265,20 мільйони гривень.

Єдиним конкурентом був Рівненський облавтодор, який програв з різницею 1,9%.

Ключові слова: 

Коментарі

А це мабудь, теж фірма Кульчинської? Коли вона все встигає?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.