Рівняни заради марганцівки та ліків порушують митні правила

У жовтні фахівцями Рівненської митниці Міндоходів заведено 50 справ про порушення митних правил на суму 135, 8 тис. грн., з них по 22 справах судом застосовано 39 тис. грн. штрафів, конфісковано товарів на 68,4 тис. грн.. Предметами правопорушень стали лікарські засоби, медичні препарати, сигарети, перманганат калію, транспортні засоби, - повідомляє Рівненська митниця Міндоходів.

Зокрема, проведеною в жовтні перевіркою, встановлено, що протягом червня – липня до торгово-промислової палати зверталося фермерське господарство для отримання сертифікату про походження товару – овочів, які придбавалися у приватного підприємця. Ним, для підтвердження придбання вказаного товару, подавалися закупівельні акти та довідки видані сільською радою. На підставі поданих документів, видавалися сертифікати про походження товару на свіжі овочі врожаю 2013 року. Таким чином,  фермерським господарством порушено вимоги законодавства, тобто подання Рівненській митниці документів, одержаних незаконним шляхом, як підстави для переміщення товару.

Цьогоріч рівненськими митниками розглянуто 16 справ про порушення митних правил, накладено штрафів на суму 76,8 тис. грн., з яких уже сплачено до бюджету 39 тис. грн.

Коментарі

Какая связь между заглавием и текстом?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.