Телефон губернатора Рівненщини засипали скаргами

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Василя Берташа вже з перших днів виправдовує свою назву і призначення. Так, за тиждень роботи за допомогою на неї звернулось 292 краян, - повідомили з прес-служби Рівненської ОДА. Проблеми майже сотні додзвонювачів вже вдалось вирішити, решту питань направили на розгляд до місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, доповів голові облдержадміністрації Василю Берташу директор обласного контактного центру Микола Шустов.

Як показав перший тиждень роботи, найбільше громадян турбують питання, пов’язані з житлово-комунальним господарством. Майже половина усіх звернень стосувалась саме цієї галузі. Крім того, актуальними є проблеми соціального захисту та пенсійного забезпечення, а також аграрної політики та земельних відносин, транспорту і зв’язку.

Щодо географії звернень, то найактивнішими наразі є рівняни, а також жителі Рівненського та Сарненського районів.

Нагадаємо, що "Гаряча лінія" голови облдержадміністрації в області діє з 1 листопада, і контролює її безпосередньо Василь Берташ. Працює вона поки що в робочі дні, з 9.00 до 18.00. Усі скарги та звернення приймають за телефоном 0-800-500-078. Дзвінки на цей номер є безкоштовними.

Коментарі

увікни

Щось нагадує передвиборчу компанію Януковича, кожний голос буде почутий......і забутий :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.